Únor 2009

Recenze budou zítra :)

28. února 2009 v 20:53 | Codrex |  Novinky
Dneska jsem nestih sem dát ty dvě recky :( ale zítra tu budou s Mega bonusem :) Bude to překvápko :)

Supéééééééééééééééééééééééééééééééééér!!!!!!!!!!!!!!

26. února 2009 v 15:19 | Codrex |  Novinky
Super :) zítra dostanu Ferouška :) recka bude v sobotu :) a ještě budu zítra mít Skralla a Berixe :)

Sanok Icelendaat

21. února 2009 v 13:50 | Codrex |  >>Mé výtvory<<
Sanok Icelendaat je předposlední člen týmu Sanok :) ještě černej :)

Zepředu :)

Sry :(

20. února 2009 v 19:35 | Codrex |  Novinky
Sry ale dneska tady nesntihnu dát ty výtvory : ( zítra dopoledne tu jsjou na 100% :)

Metus

19. února 2009 v 14:00 | Codrex |  >>Agori<<
Metus cestuje po celém Bara Magna s cílem nalézt Glatorian, který bude bojovat v aréně pro svůj kmen. Jeho hlavním úkolem je podporovat cestování Glatorian zápasy a nábor nových stíhaček. Také sny jednoho dne do boje vedle silného Glatorian pro svou vesnici.

Jednou, zatímco v Vulcanus byl argumentují s Raanu o jeho zájem o Glatorian. Metus trval na tom, že nikdo by se spojit s Fire Tribe když to znamenalo hašení Skrall.

Když Agori zaslána Raanu hledat pomoc z několika vesnic na Vulcanus dorazil v Iconox, Metus přiblížila Agori a obvinila ho z pokusu o krok na své podnikání. Věřil, že Agori byl hledáte nějaký osobní zisk, ale nabídl řešit výměnou za umístění v poušť na jaře. Agori se snadno dohodli a dali Metus umístění. Metus udělený Iconox jeho přízeň na Agori a oznámili mu hledat Strakk kdo by mu dát publikum s ním.

Schopností a vlastností
Metus je známý svým výmluvná řečeno, a je velice přesvědčivý.

Nástroje
Metus nese meč a štít.

Kirbold

19. února 2009 v 13:00 | Codrex |  >>Agori<<
Biografie
Kirbold byl jedním z Agori přidělen k přípravě Arena Magna pro nadcházející roční Glatorian Turnaje. Kirbold nevyužily úkolu, a snažil dokončit co nejrychleji, aby se mohl vrátit do Iconox.

Atakus

19. února 2009 v 12:00 | Codrex |  >>Agori<<
Biografie
Atakus doprovázet jeden Skrall na scéně zápas v Vulcanus. Když byl osloven jeden Agori zaslána Raanu získat Skrall pomoci v boji proti Bone Hunters, otevřeně pohaněl Agori snahy získat důvěru ostatních vesnicích a řekli mu, že to Skrall loajality byla dočasná a na prodej. Po zaplacení s velkým množstvím Thornax, že Agori získal Atakus' Mark, umožňující mu najít Skrall a nákupu jeho pečeť, doklad o jejich nové smlouvy, která má bojovat za Vulcanus.

Schopností a vlastností
Atakus je krutý a silný bojovník, a kvalifikovaná v parrying s jedním mečem a zarážející s ostatními. Nicméně, Atakus je příliš samostatně-jisti, a proto je slabá proti ošemetná soupeře.

Nástroje
Atakus wields dva meče nadšený vytvořena s externími technologie není nativní pro Bara Magna.

Zesk

19. února 2009 v 11:00 | Codrex |  >>Agori<<
Historie
Po katastrofě na Bara Magna, že Zesk a Vorox vrátil do divoši, se nakonec stává jen o málo víc než zvěř. Poté, byli často nuceni bojovat v arénách jinými Agori.

Zatímco o snaze najít cestu, jak bránit Vulcanus je Agori šel podívat na Zesk otestovat jeho Thornax Stew dne na poradenství v Glatorian Malum. Našel Zesk schovává v písku, a vyhnout se útoku rychle krmení je některá z dusíme. Splněna, šelma plivl obsahoval pižmový-zapáchající bahno, je charakteristický zápach ze které by ho k identifikaci Vorox jako spojence písek Tribe.

Schopností a vlastností
Vzhledem ke své vrátil do stavu, že to Zesk inteligence výrazně snížil do té míry, že nejsou schopny typických Bara Magna řeči. Místo toho hovoří člení-down verze tohoto jazyka, stejně jako jejich vlastní jazyk, v němž mají jednotlivé názvy.

Všechny Zesk mít bič-jako je orel a chodit na čtyřech nohách. Kromě toho mají posílené smysly zraku a vůni. V Zesk používat tyto posílené smysly, které číhají pod písky až do okamžiku, kdy ti, kteří přepadení toulati do jejich regionu

Tarduk

19. února 2009 v 10:00 | Codrex |  >>Agori<<
Biografie
Tarduk byl pověřen, aby se jeden z Agori zachování Arena Magna v Atero pro Glatorian turnaji zde.

Tarduk nedávno ocitl jako zprostředkovatel Agori když přišel na návštěvu Tesara jménem Raanu požádat o pomoc na Glatorian Gresh. Slíbil zavést Agori, ale nepochyboval o jeho hrdinství, není podezření, že byl dost tvrdý, aby vydržet podrost z džungle. Požádal je, aby ho Agori s artefakt, starobylé knihy, ukázat své schopnosti. Když Agori to tak, že šťastně představila ho s Honor Odznaku a ukázal mu cestu k Gresh.

Starobylé navigační předložena Tarduk se mu velice ráda, a on byl touží trávit čas rozluštění jeho smyslu, zda by to poskytnout vhled do jejich antické minulosti.

Zatímco hledání pokladu u města Atero, Tarduk nalezeny kovové tablety, které ukázalo, podivné symboly a mapu zobrazující Red Star. Přejíce si našli místo, je přesvědčena Crotesius, což je Agori ze Fire Tribe, aby mu pomohli zatknout expedice.

Schopností a vlastností
Tarduk využívá jeho forelimbs jako extra nohou, což mu zvíře-jako je vzhled. Je dobrodružné, zvědavý a odvážný. On má také svou velkou láskou k pokladu.

Nástroje
Tarduk můžete použít drápy na jeho ruce a nohy obhajovat sám, a má také čepele zamontované na ramenou.

Scodonius

19. února 2009 v 9:00 | Codrex |  >>Agori<<
Scodonius je Agori o vodě Tribe žijící na Bara Magna.

Biografie
Scodonius byl jedním z několika Agori svěřeno udržování Arena Magna v Atero aby se zajistilo, že je připraven pro Glatorian turnaji zde.

Berix

19. února 2009 v 8:08 | Codrex |  >>Agori<<
Biografie

Jednoho dne, Berix se vydal daleko od jeho vesnice Tajun do záchrany starého brnění pro použití v aréně. Bohužel, se setkal s kostí Hunter, Fero a jeho Rock Steed, který ho pronásledoval až na poušti. Kostní Hunter byl asi zabít Berix když byl zastaven Gresh, Strakk a Tarix. Berix poděkoval Glatorian ale bohužel konstatovat, že nemá způsob, jak splatit jejich dobrotu. Přestože Strakk stěžoval, Gresh uvedl, že záchrana života požadováno žádné odplaty.

Skupina byla poté napadena krabičku Vorox, ale bitva skončila krátce poté, kdy Malum signalizoval pro Vorox ústup. Berix pak rozdělili cesty se trojice Glatorian. Tarix později staly se Berix, a dva se zabývají v diskusi.

Na Agori byl pověřen Raanu by usilovat o podporu ze Glatorian při obraně vesnice Vulcanus od Bone Hunter nájezdy. Když cestoval do Tajun, Berix ním setkal, a odhalila, že byl obviněn z krádeže starověké kopí z Atero Trophy oběti, a celý Voda Tribe byl v podezření. Dychtivě jasné jeho jméno, řekl Agori, že pokud by bylo najít způsob, jak učinit další starověké kopí mohl prokázat svou nevinnost a Glatorian Tarix by ochotně pomoci při obraně ohně kmene.

Berix pak pokračoval na pomoc Agori zůstatková.hodnota díly potřebné k rekonstrukci kopím, a jeho jméno bylo nakonec zbaví, když cestujete vesničan dal dokončena kopí Tarix.

Raanu

18. února 2009 v 16:00 | Codrex |  >>Agori<<
V návaznosti na vyhnanství na Malum za zločiny v aréně, Raanu ocitl v zoufalé hledání po Glatorian bojovat za svůj kmen. Jeho vesnice ocitlo bez obrany z kostí Lovci a schopni obhájit tvrzení v aréně.
V Skrall využili této tvrzením, plamen geysers severu Vulcanus.
Nelze napadnout své tvrzení, že beseeched Metus najít mu Glatorian to boj o území. Metus reakce byla, že žádná Glatorian by ho boji o-ne-li to znamenalo hašení Skrall.
Jako své vesnice trpí denně Bone Hunter razie, Raanu ve svém zoufalství obrátil k užitečné Agori hledat Malum a požádejte ho, aby návrat na obranu vesnice.
Malum byl ochoten se vrátit, ale poučit se Agori na způsob, jak uvolnit Vorox na Bone Hunters rozptylující a dočasně zmírnit razie na Vulcanus.
Raanu byl awed které odvahu, kterou Agori a odměnil ho s Honor Odznaku aby všichni věděli o jeho skutky.
Vůdce pak ho poslal do Tesara hledat jak Tarduk a Glatorian Gresh, aby zjistila, zda by mohl mít způsob, jak zachránit Vulcanus.
Agori se později vrátil s dokumentem, který zadala několik Glatorian na obranu vesnice od Hunters - Raanu chválili ho za jeho úsilí a dal mu nejvyšší cti Odznaku k dispozici jako způsob poděkování.

Schopnosti a Vlastosti

Raanu mohou objevit dravé době, ale to pouze proto, že důvody k obavám o dobré životní podmínky jeho kmen a vesnici, Vulcanus.
Je také velmi rychlý a silný.
Rád se boje v aréně zůstat ostré boje proti svým dovednostem.

Kyry

18. února 2009 v 15:30 | Codrex |  >>Agori<<
Kyry je Agori z Fire Tribe.

Biografie

Kyry byl jedním z několika Agori přidělen k rekonstrukci Arena Magna pro velké turnaje. Byl velmi věnovaný zaměstnání, které mu byly uloženy, a do značné úsilí k dokončení práce.


Crotesius

18. února 2009 v 15:20 | Codrex |  >>Agori<<
Crotesius je Agori z Fire Tribe a vozidlo pilot v Aréně zápasy.

Biografie

Crotesius byl jedním z Agori přidělen k přípravě Arena Magna pro roční turnaje. Když Tarduk objevil kousek kovu s červenou hvězdou zapsaných na něm, Crotesius stěžoval Tarduk prací účinnost.
Nakonec Tarduk přesvědčit Crotesius do obchodování na kus kovu výměnou za jeho pomoc při vyšetřování, kde s červenou hvězdou.

Schopností a vlastností

Crotesius je ambiciózní a touží být vůdce Vulcanus. He is a vehicle pilot in the arena. Je vozidlo pilot v aréně.

Cervatus

18. února 2009 v 15:03 | Codrex |  >>Glatorian<<
Cervatus byl Glatorian zaměstnaný v ledovém kmeni, který byl proslulý po cleé Bara Magna za svoji statečnos v boji.

HISTORIE:

Cervatus byl znám, že je velmi zběhlý bojovník a byl také respktován ostatními Glatorian.Byl vítězem tisíce bitev v Aréně.Napsal knihu, ve svém boji proti mnoha tajemstvím a osudů.Později opustil knihy v Aréně, a je vyhledáváno mnoho.
Cervatus nakonec zemřel z přirozených příčin, ale on je stále na paměti a dodržovat je Glatoriany.

SCHOPNOSTI A VLASTNOSTI:

Cervatus byl fyzicky velmi zběhlý.Jeho boj proti dovednosti mu v souvislosti s mnoha jinými bojovníky.Byl také velmi moudrý bojovník; věděl kdy použít jeho sílu a kdy vužít svojí inteligence.

VYSTOUPENÍ:

Tajemství Cervatus


Glatorian
TribeIce

Zbraně
Neznámý
StavZemřelí

Výslovnost
Ser-tah-vuss


Sanok Elipoweer a Ceioz

18. února 2009 v 13:30 | Codrex |  >>Mé výtvory<<
Tentokrát je to modrej bio :) - Sanok Elipoweer

Ackar

18. února 2009 v 13:20 | Codrex |  >>Mé výtvory<<
Tak sem se přemohl a postavil jsem Ackara znovu :) asi bude jetě Stronius :)

Greshův bulvární deník - 18.2.2009

18. února 2009 v 9:35 | Codrex
Takže udělal jsem Greshův bulvární deník. Deník bude vycházet skoro každý den a bude se zaměřovat na různé skandály BioOsobností :D

Greshův bulvární deník - 18.2.2009Další News :)

18. února 2009 v 9:00 | Codrex :) |  Novinky
Takže teď už vůbec nwm jakýho bionicle na narozky :D Mamka mi včera řekla že se pude kouknout do města jestli tam není Fero&Skirmix.Jak se vrátila řekla že tam Feroušek XD není :) ale že tam je 1 kus Axalary a několik kusů Tumy :) - Teď fakticky nwm jestli bude Fero :) Pokud by byla Axalara tak by v příbězích byli Mistika,Phantoka a Glatorian (možná eče Inika a Piraka) :)
Možná se v příběhu ojeví i Rockoh T3 a Axíík XD (RT3 a AT9 má můj kterej bydlí nad námi ) :) Ale je malá šanče že tam budou ty dva stroje protože on je rozložil. :D Axíkovi rozložil ocas :) a rockoha úplně. :) Ale má Tumu takže ten se určo v nějakém díle objeví :) asi ve SPECIÁLNÍM DÍLE který budu fotit venku - V orlických horách (jedeme tam na dva týdny) Možná tam budou i Legends ale jenom možná (možná si 2 - 3 objednám - MataNui,Stronius a Vastus). Budu tam mít notebook ale není tam přípoj na Internet. :( Asi v květnu bude 1 - 2 díly tak venku (jedeme na chatu).Asi ještě udělám new vzhled. :) To je vše :) zatím :) Caw

1 - Fero&Skirmix :)
2 - Tuma
3 - Axalara T9 :)
4 - Peníze :)

PS:Nejvíce bych chtěl AT9 nebo F&S :)

Sanok Crousaver

17. února 2009 v 17:00 | Codrex |  >>Mé výtvory<<
Táák 1 z mojí new řady :D