Takanuvas blog-4.Srpna

29. srpna 2008 v 9:47 | Codrex |  Takanuvas blog
Letěli jsme jen chvíli, ale Gali uviděla něco dole. O chvilku později jsem to viděl taky - půl tuctu hmyzáků, každý přibližně sedm stop vysoký, létající blízko povrchu bažiny. Každý měl čtyři ramena s odpornými žihadly na konci. "Co jsou zač?" Zeptal jsem se.

"Slyšel, že se jmenuje Niazesk," odpověděl Pohatu. "Několik málo zvířat ze zájmového chovu Makutů, kteří je nějakým způsobem transformovali do velkých škůdců, které vidíte. Lepší zůstal dál od nich, oni jsou -"

Zlostné bzučení ho přerušilo. Niazesk si nás všiml a letí k nám!
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama