Takanuvas blog-25.Srpna

29. srpna 2008 v 9:51 | Codrex |  Takanuvas blog
Pohatu právě zjistil skutečnost, že i on už zapomněl příběh jeho raných dobrodružství, když jsme dorazili do středu boje. Toa Nuva bojovali proti skupině Makutů, které jsem ještě nikdy neviděl. Když můj vzhled Nuva překvapil, zdálo se to být horší než Makuta. Moje světelná moc ztratila rovnováhu a páni stínů ustupovali na východ.

tahu neplýtval čas, aby mě uvítal. Ukázal nám šest kamenů a požádal nás všechny, abychom je přečetli. Obsahují, řekl, klíč k probuzení Velkého Ducha. Opravdu jsem chtěl, abych se na moment podílel...ale byl čas říct, co vím.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama