Takanuvas blog-21.Srpna

29. srpna 2008 v 9:50 | Codrex |  Takanuvas blog
Toa Gali zavřela oči. Po několika chvílích jsem se cítil jedinečný pocit z jejích myšlenek, dosahující do mých. Na okamžik jsem mohl vidět sám sebe skrze její oči (což bylo dost znepokojující, protože jsem si uvědomil, jak moc jsem se změnil). Pak jsem cítil, jak se odtahuje z mé mysli. Pohatu ji oslovil a uchopil, aby nespadla.

"Úžasné," řekla jemně. "Místo, kde Mata Nui zemřel ... jinde, kde se Toa chovali jako diktátoři ... tvoje cesta sem byla ... nebezpečná Takanuvo"

"Pak je-?" ptal Pohatu.

"On je," potvrdila Gali. "Tmavší, a není zcela nevinný jako Takua nebo hrdina, jak ho pamatujeme… ale je náš přítel."

"Jaká je tu situace?" Zeptal jsem se.

Pohatu poukázal směrem na východ. "Makutové nabízí dobrý boj. Znovu probudíme Mata-nuie, ty to víš!"

"To," řekl jsem, s hlavou otočenou k nebi, "je to, čeho se bojím."
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama