Takanuvas blog-18.Srpna

29. srpna 2008 v 9:50 | Codrex |  Takanuvas blog
"6 ... 7 ... 8 ... 9 ..."

"Co je to Toa?" náhle jsem vykřikl.

Pohatu pozastavil jeho odpočítávání a zaraženě se na mě podíval. "Co to má znamenat?"

"Poprvé jsi se probral v Daxie," řekl jsem, slova mi z úst šla velmi rychle. "Řekl jsi, že jsi Toa a tvoje odpověď byla 'Co je to Toa'? Tohle neví žádný Makuta, takže jak bych to mohl vědět jako Makuta? "

"Je tu jen jeden problém," řekl Pohatu. "Ty jsi tam nebyl."

"Ale viděl jsem to," trval jsem na tom. "Viděl jsem vaši tvorbu, vaše učení, viděl jsem týmové boje a viděl jsem bouři… to je důvod, proč jsem tady."

Nápad mě udeřil. Obrátil jsem se k Gali. "Pamatuješ si, že v loňském roce jsem byl ještě kronikář Takua? Ty jsi se mnou vytvořila duševní kontakt, tak jsem mohl vidět, co jsi viděla ty, když jste bojovali proti Makutovi. Myslíš, že to můžeš udělat znovu?"

"Já… já nevím," řekla Gali.

"Nedělej to," řekl Pohatu. "Makuta by byl rád uvnitř tvojí hlavy."

"Musí," řekl jsem. "Je to jediná cesta. Podívá se dovnitř mých myšlenek, a pokud uvidí to, co se jí nelibý… můžete mě zabít, tady."
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama