Takanuvas blog-11.Srpna

29. srpna 2008 v 9:48 | Codrex |  Takanuvas blog
Uvolnil jsem čisté stíny na přicházející Niazesky. Udeřil jsem je jako pevnou zdí. Točili se, byli navztekaní a potom se vrhnuli do močálu. Obrátil jsem se k Pohatu a Gali a očekával jsem gratulace k vítězství v boji. Ale jediné co jsem viděl na jejich očích byl strach.

"Co…….to……bylo?" ptal se Pohatu. Jen co to dořekl na mě namířil zbraň!

"Přišly nějaké změny ...," odpověděl jsem.

"Vidím," řekl Pohatu. "Divil jsem se, zda je Makuta metru Nui stále naživu a pokud ano, kde ho máme - tuším, že to vím, že ano?"
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama