Mahri nui Kronika 2

15. srpna 2008 v 14:53 | Codrex
Dokonce i když jsem pozastavit napsat svůj vzpomínky na nedávné události, jsem jen obtížně věřit, jsme Toa Nuva mají udělat to, co jsme udělali.
Informace jsme našli ve Velké chrám metrů Nui byl v podobě seznamu. Každý bod byl akční jsme se měli brát do vesmíru připravují na návrat na Velkých Duchem. Ale první položky v seznamu, který byl s cílem dosáhnout propuštění monstrózní Bahrag a uvolnil Bohrok rojů na ostrově Mata Nui!
I když někteří z nás pochybnosti o moudrosti tohoto - Pohatu především - nakonec jsme se zdálo, že to, co jsme museli udělat.Dokonce i teď, jsem si představit, že by se plazí sestupně jsou na ostrově výše, pálení, vyprošťovací a ničením.Nevím, jak to může být dobrá věc, nebo jeho části, Velká Ducha plánu.
Náš další úkol požadoval, abychom znovu získat staré artefakt, zaměstnanci Artakha, z jeho skrýš ve metrů Nui archivu. Ale když jsme tam jezdili, to nebylo nalezeno. Onua připomíná Turaga Whenua říká, že personál byl odcizen dávno by se kapela na zloděje a vrahy vyzval the Dark Hunters.

Trvalo nám jen pár vteřin na to, rozhodnout se další postup. Musíme vyhledávat the Dark Hunters' základny a získávání zaměstnanců, i když musíme každou bitvu a jeden každý z nich musí udělat
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama