Mahri nui Kronika 1

15. srpna 2008 v 14:52 | Codrex
Vzhledem k tomu, že nemáme kronikář doprovázející nás na to náš největší životně důležité poslání, já jsem čas pro záznam událostí pro následníka. Tahu si myslí, že je to bláznivý ztráta času, a jsem si jist, Kopaka souhlasí s ním (tak vzácné vidět ty dva dohodli!). Ale Onua chápe, takže se Pohatu. Možná je to proto, že oheň a led jsou oba prvky, které jsou zde na chvíli, pryč příští, a rock a poslední na zemi… ale Pohatu a Onua, jak se zdá, mají větší úctu k historii.
Poté, co naši záchranu v Matoran odpor na Voya Nui, myslel jsem, že bychom jistě připojit se k Toa Inika v usilující o Masku života. Ale Axonn a Botar nás vzal stranou a řekl nám, že přišel čas připravit vesmíru pro probuzení z Mata Nui. Pokud je Inika se podařilo v jejich poslání, a uložte Velká Duchem je život, doba bude zralá k nám splnit naše poslání - probudit Mata Nui a obnovit světla do vesmíru.

Chcete-li se, že jsme se nejdříve vrátit na metr Nui, alespoň podle Axonn. Veliký chrám, řekl, skryl informace o tom, co jsme museli udělat, aby připraveni na Mata Nui návratu. Museli jsme zjistit, že informace a provádět jakékoli úkoly jsou požadovány, a může to udělat před tím, než je náš čas jednat. Nepodařilo se nám nikomu říct, ani jak Inika jsme dělat - Kdyby se Bratrstvo Makuta bylo zjistit, kterou by jistě pokusí zničit nás. (Jsem překvapen, které tak dosud neučinily, že již…)

Na poslední, po tak dlouhé a tak mnoho bitev jsme začali mise jsme existují dělat. Pokud se nám podaří, budeme mít pomohl zachránit svět od zlého. Pokud se nám to nepodaří… no, to může být to, že ani Velká bytostí může zachránit nás, pokud se nám to nepodaří.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama