Glatorian 2009

29. srpna 2008 v 10:01 | Codrex |  >>Glatorian<<
První jsou Fero a Skirmix. Nevím kdo je kdo, ale nalevo dole na krabici má to zvíře jinou barvu hlavy. To zvíře se mi moc nelíbý a jeho jezdec vypadá zajímavě. Jeden z nápisů znamená "Zahájení v lednu". Zlatej překladač....No a ještě je tam vidětnápis dvd a na wikipedii jsem ček, že v letech 2009, 2010 a 2011 budou bio filmy..
No tady je Atakus, asi Ko-matoran.Má super zbraně, ale hlava teda nic moc. Raanu je asi Ta-matoran. Moc se mi líbý až na zbraň Vakama Hordika.
No dál Melus. Asi Ko-matoran, má zajímavou masku a hustý zbraně. Zesk má hnusnou masku.
Tady je Vorox, vypadá jako škorpion ale asi bude Makuta.Malum se mi líbí že je tak obrněný ale titán to asi nebude.
Tarduk je pěkný ale má blbý nohy. Berix má asi fosforovou zbraň.
Skrall. Má zajímavé zbraně a dobřě udělaný hrudník.Jenom škoda že má ty zbraně jako štíty. :-(
Tarix. líbí se mi ta kombinace barev.
A nikdo z nich nevypadá ani na Toa ani na Makutu.
/* <![CDATA[ */ var bbs=screen,bbn=navigator,bbh;bbh='&ubl='+bbn.browserLanguage+'&ucc='+bbn.cpuClass+'&ucd='+bbs.colorDepth+'&uce='+bbn.cookieEnabled+'&udx='+bbs.deviceXDPI+'&udy='+bbs.deviceYDPI+'&usl='+bbn.systemLanguage+'&uje='+bbn.javaEnabled()+'&uah='+bbs.availHeight+'&uaw='+bbs.availWidth+'&ubd='+bbs.bufferDepth+'&uhe='+bbs.height+'&ulx='+bbs.logicalXDPI+'&uly='+bbs.logicalYDPI+'&use='+bbs.fontSmoothingEnabled+'&uto='+(new Date()).getTimezoneOffset()+'&uti='+(new Date()).getTime()+'&uui='+bbs.updateInterval+'&uul='+bbn.userLanguage+'&uwi='+bbs.width; if(typeof(bburlparam)=='string') { bbh+='&'+bburlparam; } if(typeof(bbkeywords)=='string') { bbh+='&keywords='+escape(bbkeywords); } document.write("<scr"+"ipt language='JavaScript' charset='windows-1250' type='text/javascript' src='http://go.cz.bbelements.com/please/showit/2444/2/3/7/?typkodu=js"+bbh+"&alttext=0&border=0&bust="+Math.random()+"&target=_blank'><"+"\/scr"+"ipt>"); /* ]]> */
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama