Bažina Tajemství

15. srpna 2008 v 12:24 | Codrex


Bitva pokračuje v Karda Nui, srdci vesmíru. Zatímco polovina Toa Nuva a jejich přátel Matoranů brání oblohu před netopýrům podobným členům Bratstva Makuty, další tři hrdinové - Toa Tahu, Toa Gali, a Toa Onua - se ponoří do bažiny hluboko pod nimi ve snaze nalézt Masku Života. Neznámá všem třem, Maska Života si vytvořila vlastní tělo a zapojila se do boje jako Toa Ignika.

Nejsou však sami. Další Makuta, zmutovaní toxickou vodou bažiny, přepadnou tyto tři hrdiny při jejich hledání v hustém, špinavém porostu. Přestože Toa Nuva jsou ozbrojení novými Nynrah Puškami duchů, tito hmyzu podobní Makuta - Krika, Bitil a Gorast - napadnou Toa kvůli tomu, že mají klíčové kameny.
Tyto kameny představují způsob, jak objevit tajemství probuzení Velkého Ducha Mata Nui.

Mezitím, s pomocí Toa Ignika, Lewa, Pohatu a Kopaka začnou vítězit nad svými nepřáteli z Bratstva Makuty a přinutí je utéci dolů do bažiny za jejich hmyzu podobnými bratry.

Dole Tahu najde kovovou kouli zasazenou do spladlého stalaktitu, její hladký povrch pokrytý vzorem soustředných kružnic. Celý objekt je obklopen ochraným štítem, kterým Toa Nuva nemohou proniknout.

Zbývající Toa Nuva, za doprovodu zvláštně změněného Takanuvy, Toy Světla, a tajemného Toa Igniky, se v bažině přidají ke sým přátelům. Napadeni osmi silnými Makuta, hrdinové musí najít způsob, jak porazit své nepřátele a vzbudit Mata Nui. Ale i když uspějí, zachrání jejich konání tento vesmír nebo způsobí jeho zkázu?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama